OFERTA PROJEKTOWA

oferta projektowa

E-design to ekscytująca opcja projektowania, alternatywa dla tradycyjnego sposobu zatrudniania projektanta, który działa niezależnie od lokalizacji geograficznej.

W rzeczywistości wszystko jest dostarczane do Ciebie pocztą e-mail jako kompletny projekt potrzebny do tworzenia wnętrza. Projektowanie online może pracować w zakresie dekoracji wnętrz, renowacji, ale także w przypadku wnętrz komercyjnych i bardziej złożonych projektów mieszkaniowych. Jeśli więc kochasz styl KLAMCZYŃSKA WNĘTRZA, ale nie mieszkasz w Hiszpanii, czy Wieluniu, dobrą wiadomością jest to, że mogę zaprojektować Twój dom lub wnętrze niezależnie od Twojej lokalizacji!

Zasadniczo możesz zostać w domu, przesłać mi e-mail, a ja wyślę Ci pełny pakiet rysunków, który będzie zawierał wszystkie informacje potrzebne do stworzenia domu Twoich marzeń. Każdy projekt online jest oryginalny i stworzony, aby pasował do Twojego gustu, budżetu, przestrzeni zaprojektowanej przeze mnie osobiście.

Dzięki usługom e-design możesz również mieć dostęp do programów rabatowych KLAMCZYŃSKA WNĘTRZA z moimi ulubionymi markami, pomagają oszczędzać pieniądze!

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z KLAMCZYŃSKA WNĘTRZA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE:

JAK TO DZIAŁA?


KROK 1


Ofertowanie

Wypełnij szybką wycenę, abym mogła dowiedzieć się więcej, jakie masz oczekiwania względem projektu. Projekt online nie ma ustalonej ceny, ponieważ z doświadczenia wiem, że każdy projekt różni się od innych, więc nie mogę zaoferować prostych pakietów cenowych.
Po zatwierdzeniu i podpisaniu umowy możemy rozpocząć współpracę nad wspaniałym projektem. Przed rozpoczęciem poproszę Cię również o wpłacenie 50% ostatecznej ceny, a kolejne według harmonogramu. Praca online polega na wzajemnym zaufaniu i doświadczyłam, że to najlepsze opcje płatności dla obu stron.


KROK 2


Przygotowanie do projektowania

Zrozumienie Twojego gustu i potrzeb, to najważniejszy etap tego procesu. W rzeczywistości, podając mi najbardziej kompletne informacje o aktualnej sytuacji, stylu i potrzebach, pomożesz mi stworzyć idealny projekt na odległość. Dlatego poproszę cię o wypełnienie kolejnego kwestionariusza, bardziej szczegółowego niż poprzedni. Dodatkowo, poproszę Cię o podzielenie się ze mną swoim profilem na Pintereście, Houzz, Homebook, gdzie możesz pokazać mi kilka zdjęć wnętrz, które lubisz w bardzo szybki sposób.

Wraz z tym zapytam również o wymiary przestrzeni, w tym wysokość, ale także o każdy inny element, który może być przydatny do projektowania (np. Istniejące oświetlenie, urządzenia itp.). Na koniec poproszę Cię o budżet, aby ten projekt został zrealizowany.


KROK 3


Projekt koncepcji

W końcu nadszedł czas, aby tworzyć! Wyślę Ci (po około 5 dniach roboczych) moodboard, czyli tablicę, która podsumuje styl projektu, materiały, kolory i wszelkie użyteczne obrazy, aby wyjaśnić ci koncepcję. Wraz z tym, wyślę Ci także dwie opcje układu dla Twojej przestrzeni.

Twoja kolej: będę potrzebowała Twojej opinii na tym etapie, zanim przejdziesz do następnej. Możemy rozmawiać na skype lub za pośrednictwem poczty e-mail, zgodnie z Twoimi preferencjami!


KROK 4


Ostateczny projekt

 
Po omówieniu układów nadszedł czas na pracę nad ostateczną realizacją projektu. Obejmuje to ostateczny układ oraz tablicę koncepcyjną ze szkicami / szczegółami, które pomogą Ci w wizualizacji końcowego projektu. Wraz z tym otrzymasz wizualizacje dla każdego pomieszczenia oraz listę przedmiotów, które możesz łatwo kupić online: zaoszczędzisz dużo czasu i stresu, ponieważ nie będziesz musiał chodzić po salonach i sklepach.

W zależności od złożoności projektu, mogę również wysłać Ci spacer 3D po wnętrzu, oraz bardziej szczegółowe rysunki. Zobacz tabelkę poniżej.


KROK 5


Ciesz się nową przestrzenią i nie zapomnij przesłać mi zdjęć końcowego wyniku.

Uwielbiam pozostać w kontakcie z moimi klientami… i jest duża szansa, że ​​Twoje nowe wnętrze zostanie zaprezentowane na klamczynskawnetrza.pl!

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE:

CO OTRZYMASZ?

 

MOODBOARD
zawiera:
układ funkcjonalny z wymiarami
tablicę kolorystyczno - materiałową
listę materiałów i wyposażenia bez podania ich ilości
 
 
 
 
 
KONCEPCJA
zawiera:
układ funkcjonalny z wymiarami
tablicę kolorystyczno - materiałową
listę materiałów i wyposażenia bez podawania ich ilości
wizualizacje komputerowe ze wszystkich pomieszczeń
 
 
 
 
PROJEKT WYKONAWCZY
zawiera:
układ funkcjonalny z wymiarami
tablicę kolorystyczno - materiałową
listę materiałów i wyposażenia
wizualizacje komputerowe ze wszystkich pomieszczeń
spacer 3D po wnętrzu
projekty wykonawcze:elektryczne, oświetleniowe, hydrauliczne, budowlane, schemat posadzek, układy glazury na ścianach
szacunkowy kosztorys elementów dekoracyjnych
kontakt z projektantem

Jeszcze się zastanawiasz?