PROJEKT KONCEPCYJNY

Szukasz oryginalnego wystroju wnętrza dla swojego domu, ale nie masz wizji przestrzennej i nie potrafisz wyobrazić sobie całości?

Nie wiesz jak rozmieścić meble czy oświetlenie w pomieszczeniu?

PROJEKT KONCEPCYJNY JEST DLA CIEBIE!


W projekcie koncepcyjnym dobiorę kolory i materiały wykończeniowe, umeblowanie czy wyposażenie dla Twojego wnętrza bez konieczności dokonywania zmian budowlanych i przedstawię je na modelu 3D i wizualizacjach.

projekt koncepcyjny

NA PROJEKT KONCEPCYJNY SKŁADA SIĘ:

 • Analiza potrzeb użytkowych i funkcjonalnych
 • dobór kolorystyki i materiałów przygotowany w formie plansz stylistyczno-materiałowych dla każdego projektowanego pomieszczenia
 • układ mebli w formie rzutu z góry
 • wstępne rzuty rozmieszczenia oświetlenia i przyłączy elektrycznych
 • lista zakupów z linkami do sklepów (BEZ PODAWANIA ILOŚCI)
 • model 3D
 • wizualizacje

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA

KROK 1 – Wycena

Wypełnij formularz szybkiej wyceny   lub prześlij e-mail na klamczynskawnetrza@gmail.com, w którym podaj :

 • metraż pomieszczenia/obiektu, 
 • zakres projektu, (np. czy projekt ma dotyczyć całego domu, tylko łazienki, salonu z kuchnią itp.) 
 • informację, czy to nowe budownictwo czy stare
 • czy pomieszczenia posiadają jakieś nietypowe rozwiązania (np. skosy)
 • oczekiwania co do projektu (np. sama wizualizacja bez rysunków technicznych projekt z rysunkami dla wykonawców, dobór materiałów i akcesoriów do wnętrza z listą zakupów) 
 • czy jakieś pomieszczenia muszą zostać wykonane w tempie ekspresowym? jakie?
 • przewidywany termin realizacji
 • oraz opisz swoje wymagania dotyczące przestrzeni

Wycena oczywiście jest bezpłatna i nie zobowiązuje do żadnej współpracy. Jeśli nie chcesz ze mną współpracować będzie mi miło, jak odeślesz informację zwrotną i napiszesz kilka słów dlaczego. 

Czas oczekiwania na ofertę to zazwyczaj jeden dzień roboczy.

KROK 2 – Potwierdzenie gotowości do rozpoczęcia projektu

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub jesteś zainteresowany ofertą wyślij e-mail na klamczynskawnetrza@gmail.com  z krótką informacją,  że zapoznałeś się z ofertą i jesteś zdecydowany na dalszą współpracę.

KROK 3 – Formalności i przygotowanie do projektowania

W kolejnym mailu otrzymasz  wzór umowy do zapoznania się. Jeżeli będziesz mieć jakieś uwagi, chciał nanieść jakieś zmiany, to jest ten moment. Otrzymasz również oś czasu projektu z rozpisanymi etapami i czasem, jaki one zajmą.

Naniosę poprawki i otrzymasz ostateczną umowę do akceptacji. Należy ją wydrukować, podpisać i odesłać skan dokumentu.  Po otrzymaniu potwierdzenia płatności (jest to 50 % ustalonej kwoty w umowie*) zostaniesz powiadomiony o rozpoczęciu projektu i otrzymasz e-mail z prośbą o dołączenie do platformy, na której będzie prowadzony cały projekt. Aby dołączyć do projektu należy postępować według instrukcji podanej w e-mailu.

Z platformy możesz korzystać zarówno na komputerze jak i na telefonie. Jak ci wygodniej. To tu będziemy przesyłać sobie wszystkie dokumenty, inspiracje, rzuty, wizualizacje i na bieżąco je komentować. 

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że bez Twojego udziału w procesie projektowym wnętrze nie powstanie, dlatego też musisz wykonać swoją pracę, abym ja mogła wykonać swoją:) Poproszę Cię o wypełnienie formularza z wytycznymi do projektu oraz przesłania brakujących wymiarów.

Zrozumienie Twojego gustu i potrzeb, to najważniejszy etap tego procesu, dlatego ważne jest dokładne, prawdziwe i kompletne udzielenie odpowiedzi na wszystkie zagadnienia. Bez niego nie będę mogła zaprojektować wnętrza odpowiadającego Twoim potrzebom! 

Przeanalizuję i omówimy Twoje potrzeby przez wideorozmowę. Po spotkaniu otrzymasz brief z wytycznymi projektowymi do akceptacji. 

*(Istnieje możliwość rozłożenia płatności na więcej wpłat. Ilość jest omawiana przed podpisaniem umowy.)

KROK 4 – Projekt podstawowy

W końcu nadszedł czas, aby tworzyć! Po około 5 dniach roboczych na platformie będziesz mógł zobaczyć:

 • moodboard, czyli tablicę, która podsumuje styl projektu, materiały, kolory i wszelkie użyteczne obrazy, aby wyjaśnić Ci założenia projektowe. 
 • dwie opcje układu mebli i sprzętów dla Twojej przestrzeni
 • wstępna listę materiałów i wyposażenia do kupienia

Będę potrzebowała Twojej opinii na tym etapie, zanim przejdziemy do następnego. Możesz komentować bezpośrednio przy każdym zdjęciu. Daję Ci na to maksymalnie 5 dni. Wiadomo, czasem trzeba się przespać z niektórymi pomysłami, przedyskutować z małżonkiem.

Naniosę poprawki i prześlę ostateczny projekt do Twojej akceptacji. Jeżeli jesteś zadowolony ze zmian, przechodzimy do kolejnego etapu.

KROK 5 – Projekt koncepcyjny = projekt podstawowy + wizualizacje i model 3D

Na podstawie wcześniej zaakceptowanego układu funkcjonalnego oraz moodboardu powstaje bryła 3D pomieszczenia/obiektu oraz wstępne wizualizacje dla każdego pomieszczenia.  Na tym etapie walczymy, abyś miał 100% pewność, że to jest to, gdyż wizualizacje ostateczne nie podlegają poprawkom!

Jeśli nie masz zastrzeżeń, akceptujesz wstępne wizualizacje, wpłacasz II część umówionej kwoty i przechodzimy do kolejnego etapu.

KROK 6 – Wizualizacje ostateczne

Na podstawie zaakceptowanego modelu 3D powstaje ostateczna wizualizacja. Akceptujesz projekt, a ja przesyłam wszystkie materiały na maila w formie plików PDF i JPG.


Średnio projekt koncepcyjny jednego pomieszczenia np. salonu to 30-37 dni w zależności od szybkości podejmowania decyzji. Każde kolejne pomieszczenie wydłuża ten czas o 3 dni robocze.