Remont wnętrza, czy projekt od podstaw wymaga zaangażowania i czasu. Jeśli decydujesz urządzić się sam, musisz być świadomy, że poświęcisz godziny, czasem dni i tygodnie na wyszukanie odpowiednich materiałów wykończeniowych, oświetlenia, mebli i dekoracji. Masz na to czas? Ochotę? Jeśli tak, będziesz potrzebował planu działania. Chyba, że działasz na żywioł i uzgadniasz wszystko „w trakcie”. Nie polecam. Jeszcze nikomu to nie wyszło na dobre, a przysporzyło tylko nerwów, nieprzespanych nocy, kłótni z małżonkiem i niepotrzebnie wydanych pieniędzy.

Nie namawiam cię na siłę, na zatrudnienie architekta wnętrz. Chcesz – próbuj swoich sił.  Każdy może zaprojektować wnętrze, ale nie każdy powinień. Ucz się na błędach. A jak będziesz czuł się przytłoczony i projekt będzie wymykał Ci się spod kontroli, jestem do Twojej dyspozycji. Tu mnie znajdziesz 🙂

10 powodów, dla których warto współpracować z Klamczyńska Wnętrza


  1. Wierzę, że dom jest odzwierciedleniem Twojego serca. Miejscem, gdzie się inspirujesz, czujesz się bezpiecznie. Miejscem, gdzie spędzasz czas z tymi których kochasz i otaczasz się tym co sprawia radość.
  2. Projektuję dla Ciebie, nie dla siebie. Organizuję przestrzeń i słucham potrzeb. Projekt jest dopasowany do Ciebie, nie Ty do projektu!
  3. Nie chcę tak  prostu ozdobiać wnętrz, inspiruję do lepszego mieszkania.
  4. Uważam, że to, czym się otaczasz ma wpływ na Twoje życie, na rozwój i kreatywność.
  5. Sama jestem inwestorem. Buduję dom i znam dylematy i kompromisy jakie niekiedy trzeba podejmować w trakcie całego procesu projektowego.
  6. W każdy projekt wkładam całe swoje serce.
  7. Zawsze doradzę, służę wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie projektu.
  8. Szybko reaguję na wiadomości od klientów.
  9. Budżet to priorytet i nie musi być wcale duży.
  10. Nie podążam ślepo za trendami. Projektuję wnętrza świeże, proste i ponadczasowe. Łączę style i zestawiam ze sobą różne materiały.