NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


ILE KOSZTUJE PROJEKT

Nie mogę na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie nie widząc rzutu domu czy mieszkania i nie znając metrażu. Każdy ma inne potrzeby, różną przestrzeń do zaprojektowania. Cena projektu zależy od zakres prac, metrażu jaki jest do zaprojektowania, stopnia skomplikowania, terminu w jakim projekt ma być wykonany.

JAKI JEST ZAKRES PROJEKTU

Tu możesz zobaczyć projekt podstawowy, tu koncepcyjny, a tu wykonawczy. Przy każdym projekcie opisuję również wszystkie etapy z których się składa.

JAK DŁUGO TRWA PROJEKT

Czas wykonania projektu zależy od zakresu prac oraz ilości pomieszczeń do zwizualizowania. Przykładowy czas znajdziesz pod każdym opisem projektu podstawowego, projektu koncepcyjnego, projektu wykonawczego.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PROJEKT JEDNEGO POMIESZCZENIA I JAKA TO BĘDZIE CENA

Jak najbardziej można zamówić projekt jednego pomieszczenia lub kilku wybranych. Przy projekcie pojedynczego pomieszczenia cena jest liczona za pomieszczenie.

CO JEST POTRZEBNE DO WYCENY

Do wyceny należy podać:
– metraż projektowanej przestrzeni (najlepiej dołączyć rzut lub rysunek odręczny pomieszczenia)
– zakres projektu, (np. czy projekt ma dotyczyć całego domu, tylko łazienki, salonu z kuchnią itp.)
– informację, czy to nowe budownictwo czy stare budownictwo
czy pomieszczenia posiadają jakieś nietypowe rozwiązania (np. skosy, dużo rur w łazienkach)
– oczekiwania co do projektu (np. sama wizualizacja bez rysunków technicznych projekt z rysunkami dla wykonawców, dobór materiałów i akcesoriów do wnętrza z listą zakupów)
– czy jakieś pomieszczenia muszą zostać wykonane w tempie ekspresowym? jakie?
– na kiedy przewidywany jest termin realizacji
– oraz opisz swoje wymagania dotyczące przestrzeni

JAK DŁUGO SIĘ CZEKA NA WYCENĘ

Wycena oczywiście jest bezpłatna i nie zobowiązuje do żadnej współpracy. Możesz wysłać te wszystkie informacje mailem na klamczynskawnetrza@gmail.com lub w 5 minut wypełnić formularz szybkiej wyceny, nie musisz się do niego logować!
Czas oczekiwania na ofertę to zazwyczaj jeden dzień roboczy. Jeśli akceptujesz wycenę wyślij mi potwierdzenie gotowości na maila i zaczniemy działać z Twoim projektem. Jeśli nie chcesz ze mną współpracować będzie mi miło, jak odeślesz informację zwrotną i napiszesz kilka słów dlaczego.

JAK WYGLĄDA KOMUNIKACJA

Każdy projekt  w Klamczyńska Wnętrza jest prowadzony online. Na początku komunikujemy się przez e-mail. Po akceptacji maila z prośba o dołączenie do platformy zarządzania projektami przechodzimy na platformę do zarządzania projektami. Tam wymieniamy się wszystkimi plikami i komentarzami. W czasie trwania naszej współpracy musimy się też spotkać kilka razy, ale też  zdalnie. Na początku współpracy ustalamy czy to ma byś Hangouts czy Skype. Preferuję te dwie platformy, ponieważ mam możliwość na nich pokazać Ci mój pulpit, a to w pracy zdalnej jest konieczne.