Wnętrze marzeń, które da się zrealizować.

Dzięki projektowi kompleksowemu otrzymasz niezbędne materiały dla zrealizowania całego wnętrza projektu domu czy mieszkania.

Emilia i Daniel potrzebowali pewności, że wybrany projekt domu spełni ich oczekiwania, zaspokoi potrzeby całej rodziny i pomieści wszystko, co sobie wymarzyli.

Wiedzieli, co im się podoba, a co nie. Każdemu podobało się co innego 😉. Nie widzieli, jak to połączyć w spójną całość, tak, by każdy był zadowolony. Na co się zdecydować. Na rynku jest tyle możliwości, a sklepy kuszą ofertami. Nie potrafili sobie wyobrazić, jak to wszystko będzie wyglądać razem. Czy wybrane rozwiązania okażą się dobrym wyborem i stworzą przestrzeń, o której marzą?

Przeanalizowaliśmy układ i jego możliwości funkcjonalne. Wycisnęliśmy z przestrzeni wszystko, co byliśmy w stanie. Obraliśmy kierunek w urządzaniu wnętrza, który był dla obojga atrakcyjny. Zobaczyli i porównali różne warianty kolorystyczne i materiałowe swoich wnętrz, co pomogło podjąć im ostateczną decyzję.

Współpraca na tak wczesnym etapie, pozwoliła świadomie i na spokojnie podejść do budowy domu. Przemyśleć i przewidzieć różne kwestie i problemy na budowie. Teraz są w trakcie realizacji.

Jeżeli zmagasz się z podobnymi wyzwaniami, potrzebujesz tak jak oni planu i określenia kierunku, w którym powinieneś iść. Jasnych wskazówek. Projektu, który nie jest tylko kopią i zlepkiem pomysłów z internetu, i który da się zrealizować.

Jesteś w dobrym miejscu!

PROJEKT KOMPLEKSOWY ZAWIERA:

 • układ funkcjonalny w formie rzutu płaskiego 2D, pozwala sprawdzić różne możliwości aranżacyjne wnętrza
 • szkic budżetu, pozwala zapanować nad pokusami i nierealnymi marzeniami😉
 • moodboard, tablica inspiracji, rozwiązań i proponowanego wyposażenia pozwoli łatwiej komunikować swoje preferencje i sugestie, zrozumieć i ocenić, czy proponowane rozwiązania odpowiadają oczekiwaniom
 • koncepcja projektu w formie rzutu z góry na modelu 3D z wybranym wyposażeniem i kolorystyką pozwoli zobaczyć, jak wyglądają poszczególne elementy w kontekście całej przestrzeni, co ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących projektu.
 • lista wyposażenia, pozwoli oszczędzić czas i nerwy na własne poszukiwania.
 • wizualizacje, zobaczysz, jak będzie wygadać przestrzeń z wybranym wyposażeniem
 • szczegółowe rysunki techniczne, dzięki nim zrealizujesz projekt, oszczędzisz mnóstwo czasu i ustaleń z wykonawcami,

Jak przebiega projekt kompleksowy

ETAP 0

 • wycena,
 • spotkanie wstępne,
 • formalności

ETAP 1

 • przygotowanie rzutu 2D mieszkania/domu w kilku wersjach
 • spotkanie
 • poprawki 2 tury
 • akceptacja układu, przygotowanie docelowego układu funkcjonalnego na modelu 3D

ETAP 2

 • spotkanie, omówienie budżetu
 • propozycja materiałów i wyposażenia zgodnego z zakładanym budżetem,
 • koncepcja projektu
 • spotkanie

ETAP 3

 • poprawki w dwóch turach,
 • akceptacja koncepcji wnętrza
 • spotkanie
 • zatwierdzenie listy wyposażenia

ETAP 4

 • wizualizacje
 • dokumentacja techniczna,
 • spotkanie
 • przekazanie i omówienie projektu

CENA 150-200 zł/m2


 • Podana cena jest orientacyjna. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie na podstawie przesłanego rzutu i zakresu opracowania.

WYCEŃ SWOJE WNĘTRZE

Najczęściej zadawane pytania

JAKI WYGLĄDA PROJEKT OD ŚRODKA

Tu możesz zobaczyć przykładowy projekt podstawowy i projekt kompleksowy.

JAK DŁUGO TRWA PROJEKT

Czas wykonania projektu zależy od zakresu prac, ilości pomieszczeń do zaprojektowania, od ilości wprowadzanych poprawek oraz od szybkości podejmowania decyzji przez inwestora. Na początku współpracy podaję orientacyjne ramy czasowe projektu. Przygotowuję harmonogram, abyś w efekcie miał kontrolę nad tym czy wszystko przebiega tak, jak się umawialiśmy.

ILE KOSZTUJE PROJEKT

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby, różną przestrzeń do zaprojektowania. Cena projektu zależy od zakresu prac oraz pomieszczeń do zaprojektowania. Terminu, w jakim projekt ma być wykonany.

Przy każdej ofercie podana jest orientacyjna cena za m2.

Jeżeli potrzebujesz szczegółowej wyceny, wypełnij formularz szybkiej wyceny.

CO JEST POTRZEBNE DO WYCENY

Do wyceny należy podać:

– metraż projektowanej przestrzeni (najlepiej dołączyć rzut lub rysunek odręczny pomieszczenia)

– określić zakres projektu, (np. czy projekt ma dotyczyć całego domu, łazienki czy salonu z kuchnią itp.)

– informację, czy to nowe, czy stare budownictwo

– napisz, z czym masz największe wyzwania, co sprawia trudność

– na kiedy przewidywany jest termin realizacji i wejścia ekipy wykończeniowej?

JAK DŁUGO SIĘ CZEKA NA WYCENĘ

Czas oczekiwania na ofertę to zazwyczaj 48 godzin.

Wycena projektu kosztuje 0 zł i nie zobowiązuje do żadnej współpracy.

Możesz wysłać wszystkie potrzebne informacje mailem na klamczynskawnetrza@gmail.com lub w 5 minut wypełnić formularz szybkiej wyceny, Nie musisz się do niego logować!

AKCEPTUJĘ WYCENĘ, JAKI JEST NASTĘPNY KROK?

Wyślij potwierdzenie gotowości do rozpoczęcia projektu na maila klamczynskawnetrza@gmail.com, a ja dołączę Cię do platformy, na której będzie prowadzony projekt. Następny mail otrzymasz z platformy Formly.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PROJEKT JEDNEGO POMIESZCZENIA I JAKA TO BĘDZIE CENA?

Jak najbardziej można zamówić projekt jednego pomieszczenia lub kilku wybranych. Przy projekcie pojedynczego pomieszczenia cena jest liczona za pomieszczenie i różni się w zależności od wybranego zakresu projektu.

JAK WYGLĄDA KOMUNIKACJA?

Każdy projekt  w Klamczyńska Wnętrza jest prowadzony online poprzez platformę do zarządzania projektami Formly.

Po akceptacji wyceny otrzymasz maila z prośbą o dołączenie do platformy Formly. Po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do wszystkich udostępnionych przeze mnie materiałów i będziesz mógł dodawać swoje inspiracje, komentarze, pliki. To tu odbywa się cała nasza konwersacja dotycząca projektu.

Spotykania będą prowadzone zdalnie, przez wideorozmowy na Google Meet. Mamy tu możliwość udostępniania pulpitu. To w pracy zdalnej jest konieczne.

Czas, jaki trzeba sobie zarezerwować na spotkania to ok. 3h

MOŻNA SIĘ UMÓWIĆ NA ROZMOWĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM PROJEKTU?

Jak najbardziej! Nawet zalecam. To nic nie kosztuje, a możesz mnie lepiej poznać, zobaczyć czy będziemy pasować do sobie energią. Zadać pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na stronie.

Na takim spotkaniu pokażę Ci, jak wygląda projekt na platformie, lista produktów wyposażenia, jak wygląda projekt 3D, na którym będziemy pracować.

ILOŚĆ SPOTKAŃ BĘDZIE WYSTARCZAJĄCĄ I POZWOLI MI PODJĄĆ WSZYSTKIE DECYZJE ?

Tak. Wszystkich spotkań mamy 10 i trwają one od 2 do 3 godzin każde. Jest to wystarczająca ilość spotkań na omówienie wszystkich zagadnień. Zawsze na bieżąco można komentować cały projekt na dedykowanej platformie.

A CO JEŚLI MI SIĘ NIE SPODOBA PROJEKT?

Jeżeli powiesz to po oddaniu projektu, znaczy, że nie byłeś ze mną szczery w 100 % wypełniając ankietę, rozmawiając i akceptując każdy etap projektu. Jest za późno na zmiany.

Jeżeli powiesz to na samym początku, jest duża szansa to naprawić. Rzadko się zdarza, że projekt jest idealny za pierwszym razem. Uwierz mi, zawsze jest coś do poprawy.

A CO, JEŚLI NIE BĘDZIEMY MOGLI SIĘ DOGADAĆ I NARZUCI MI PANI SWOJĄ WIZJĘ?

Rozumiem Twoje obawy i mogę Cię zapewnić, że nie narzucam nikomu swojej wizji. Proponuję różne rozwiązania. Nie namawiam na siłę. Podaję argumenty za i przeciw danemu rozwiązaniu. To Inwestor ma ostateczną decyzję. Jeśli mówi nie. Akceptuję to. Szukamy dalej.

CZY PROJEKT DA SIĘ ZREALIZOWAĆ, CZY NIE BĘDZIE BŁĘDÓW?

Da się zrealizować, w momencie, gdy szczerze będziemy rozmawiać o budżecie i pieniądzach. O kwocie, jaką chcesz zainwestować w wyposażenie domu od samego początku trwania naszej współpracy. Na podstawie tego, przygotowuję tabelki w Excelu, gdzie liczymy wszystko. Określamy, ile możemy wydać na poszczególne pomieszczenia. Dzięki temu wiem, jakie rozwiązania i wyposażenie proponować.

Przed oddaniem projektu sprawdzam projekt kilkukrotnie. Może się zdarzyć, że coś przeoczę. Ważne, by wykonawca przed rozpoczęciem prac zweryfikował projekt. W przypadku nieścisłości poinformował mnie o tym, abym mogła poprawić rysunki.

JEST MOŻLIWA USŁUGA NADZORU?

Na ten moment nie prowadzę nadzorów. Dokumentacja techniczna jest bardzo szczegółowa. Czasem wystarczy telefon, by wyjaśnić jakąś kwestię.

Zawsze służę pomocą w rozwiązaniu sytuacji. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila. W momencie pojawienia się problemów, wątpliwości, nieścisłości moje dane kontaktowe dostępne są dla wszystkich.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA SIĘ NA ŻYWO NA BUDOWIE?

Mieszkam za granicą i pracuję zdalnie. Na dzień dzisiejszy w grę wchodzi jedynie spotkanie przez wideorozmowę. Jak najbardziej możesz mi wtedy pokazać swoją budowę.

CZY JEST MOŻLIWY PROJEKT BEZ WIZUALIZACJI?

Jak najbardziej. Jeżeli wystarczające jest dla Ciebie pokazanie zastosowanych materiałów i kolorystyki na modelu 3D w formie szkicu.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA SAMEJ WIZUALIZACJI KUCHNI ALBO ŁAZIENKI?

Kuchnia i łazienka są skomplikowanymi pomieszczeniami i sama wizualizacja nie wystarczy do wykonania projektu kuchni czy łazienki.