O MNIE

Nazywam się Gosia Klamczyńska, jestem projektantem wnętrz, założycielką pracowni i bloga Klamczyńska Wnętrza, gdzie marzenia o własnym domu i pięknym wnętrzu stają się rzeczywistością.

Na co dzień mieszkam i pracuję w Hiszpanii, po godzinach zajmuję się projektowaniem wnętrz i blogiem. To mój  wirtualny dom (ten realny powoli się buduje) oraz punkt wyjściowy działalności jako projektant wnętrz, wracający po przerwie do swojego zawodu.

Zainspirowana innymi pięknymi blogami oraz chęcią dzielenia się moją pasją do projektowania i urządzania wnętrz - postanowiłam zawalczyć o swoje marzenia i stworzyć miejsce, w którym będę mogła realizować się, tworzyć, urządzać po swojemu i pomagać to robić innym.

Dom - to nie tylko cztery ściany - to baza - miejsce, gdzie zaczyna się Twoja historia

Projektowanie przestrzeni może być trudne, nie ważne czy jesteś w trakcie wykańczania, czy na początku całego procesu tworzenia budynku. Jako doświadczony projektant wnętrz pomogę zaprojektować proste, świeże i ponadczasowe wnętrze, które ukaże potencjał pomieszczenia i  Twój charakter. Dom, który będzie inspirował Cię każdego dnia. Miejsce wygodne, piękne i kreatywne, wzbogacone o funkcjonalne rozwiązania - a projekt dopasowany do Twoich potrzeb i budżetu.

Nie uważam, że dobry design, to drogie meble i dodatki. Dla mnie, to przede wszystkim wygoda, funkcjonalność i charakter. Dlatego w swoich projektach łączę stare z nowym. Tworzę balans, równowagę komfortu i stylu, otrzymując nieszablonowe wnętrza - świeże, proste i ponadczasowe.

Wierzę, że dom jest odzwierciedleniem Twojego serca. Miejscem, gdzie się inspirujesz, cieszysz się życiem, czujesz się bezpiecznie. Miejscem, gdzie spędzasz czas z tymi których kochasz i otaczasz się tym, co sprawia radość.  Tu wspomnienia i historie kreują wnętrze. Nie musi kosztować fortuny, ale powinien być funkcjonalny i wygodny.

Moją misją jest pomóc Ci w wykreowaniu przestrzeni, którą pokochasz z całego serca, która nie będzie Ci obca i będzie odpowiadać na potrzeby wszystkich domowników.

WSPOMNIENIA I HISTORIE KREUJĄ TWOJE WNĘTRZE - OPOWIEDZ MI JE

ZOBACZ JAK MOGĘ CI POMÓC

Cieszę się, że mogłam Cię gościć w moich skromnych progach wirtualnego domu. Będzie mi miło jak wpadniesz częściej i zostawisz jakiś ślad po sobie np. w formie komentarza 🙂
Pozostańmy w kontakcie.

Gosia