Remont wnętrza, czy projekt od podstaw wymaga zaangażowania i czasu. Jeśli decydujesz urządzić się sam, musisz być świadomy, że poświęcisz godziny, czasem dni i tygodnie na wyszukanie odpowiednich materiałów wykończeniowych, oświetlenia, mebli i dekoracji. Masz na to czas? Ochotę?

Nie namawiam cię na siłę, na zatrudnienie projektanta wnętrz. Chcesz — próbuj swoich sił.  Każdy może zaprojektować wnętrze, ale nie każdy powinien. Ucz się na błędach. A jak będziesz czuł się przytłoczony i projekt będzie wymykał Ci się spod kontroli, jestem do Twojej dyspozycji. Tu mnie znajdziesz 🙂


OFERTA PROJEKTOWA

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie na podstawie przesłanego rzutu lub samodzielnych wymiarów.

1

PAKIET BASIC


Pakiet BASIC ma na celu stworzenie najlepszego układu funkcjonalnego, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał i dopasować do codziennego funkcjonowania wszystkich domowników. Na jego podstawie przygotowany jest rzut punktów elektrycznych i hydraulicznych.

2

PAKIET DECO


W pakiecie DECO pomagam znaleźć pomysł na wnętrze, dobieram kolory i materiały wykończeniowe, umeblowanie czy wyposażenie dla Twojego wnętrza bez konieczności dokonywania zmian budowlanych.

3

PAKIET KOMPLEKS


Pakiet KOMPLEKS ma na celu dostarczyć Inwestorowi i wykonawcy niezbędne materiały dla zrealizowania projektu całego domu/ mieszkania lub jego części. Zdecydowana większość klientów decyduje się na ten pakiet.

4

PAKIET MIX


Pakiet MIX to możliwość połączenia pakietów BASIC, DECO, KUCHNIA, ŁAZIENKA. W zależności od potrzeb. Ty decydujesz, czego bardziej potrzebujesz.

5

PAKIET KUCHNIA


Pakiet KUCHNIA ma na celu stworzenie kompleksowego projektu kuchni z niezbędnymi materiałami dla zrealizowania wnętrza.

6

PAKIET ŁAZIENKA


Pakiet ŁAZIENKA ma na celu stworzenie kompleksowego projektu łazienki z niezbędnymi materiałami dla zrealizowania wnętrza.

PROCES PROJEKTOWY


ETAP 0

wycena, formalności, spotkanie wstępne

ETAP 1

praca nad układem funkcji na modelu 3D, dobór materiałów i wyposażenia, wizualizacje wstępne, spotkanie 1

ETAP 2

poprawki w dwóch turach, spotkanie 2

ETAP 3

wizualizacje ostateczne

ETAP 4

dokumentacja techniczna, przekazanie projektu

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ


KROK 1

Należy przesłać informacje dotyczące nieruchomości, stylu, terminów. Listę pytań znajdziesz poniżej.

KROK 2

Na podstawie przesłanych materiałów przygotowywana jest wycena oraz przekazywany dostępny termin rozpoczęcia współpracy.

KROK 3

Po akceptacji wyceny przechodzimy do podpisania umowy i pierwszej płatności

KROK 4

Dostajesz dostęp do platformy, gdzie będzie prowadzony projekt. Wypełniasz ankietę z wytycznymi projektowymi i przesyłasz inspiracje. Ustalamy pierwsze spotkanie (na Google Meet).

 • Grzegorz

  Świetny projekt całego mieszkania. Gosia zawsze służyła radą i ciekawymi pomysłami. Widać, że wkłada w swoja prace nie tylko wiedze i doświadczenie ale również serce. Gorąco polecam 🙂

 • Agata

  Polecam z całego serca . Pani Gosia jest profesjonalistką w każdym calu. Tak naprawdę cały projekt wykonała dla nas sama, poznając nasze potrzeby i gusta . Wykonała ogromną pracę, przekonała nas do wielu nowości. Tak naprawdę wyprzedza trendy i wie co jest na czasie.  Świetne doradztwo, cierpliwość, znajomość trendów. Klamczyńska Wnętrza – projektowanie wnętrz online macie pewne 💯 zadowolenia z projektu.

 • Angelika

  Polecam ! Bardzo miła współpraca, przystępna cena, wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań, projekt,materiały wykończeniowe,wyposażenie jest dostosowane do budżetu klienta. Terminowy czas realizacji 👍🙂 warto skorzystać z usług specjalistki jeśli nie ma się pomysłu na jakieś wnętrze. Polecam 😉

 • Daria

  Gosia wkłada w każdy projekt pełne serce i zaangażowanie, spełnia wymagania klientów, ale cieszy ją również jak ma zostawioną wolną rękę do wdrożenia swoich wizji. Gorąco polecam:)

 • Izabela

  Polecam serdecznie! !!😊
  Projekt bardzo dostosowany do naszych potrzeb.
  Małgosia bardzo rzeczowa , z mnóstwem fajnych pomysłów a przede wszystkim z wizją na metamorfozę starego wnętrza 😊Pięknie połączyła różne kolory i stworzyła dla nas przepiękne,bardzo przytulne wnętrze .
  Jesteśmy bardzo zadowoleni 😊!!!