ILE KOSZTUJE PROJEKT

Nie mogę na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie nie widząc rzutu domu czy mieszkania i nie znając metrażu.

Każdy ma inne potrzeby, różną przestrzeń do zaprojektowania. Cena projektu zależy od zakres prac, metrażu jaki jest do zaprojektowania, stopnia skomplikowania, terminu w jakim projekt ma być wykonany.JAKI JEST ZAKRES PROJEKTU

Tu możesz zobaczyć projekt podstawowy, tu koncepcyjny, a tu kmpleksowy.

JAK DŁUGO TRWA PROJEKT

Czas wykonania projektu zależy od zakresu prac, ilości pomieszczeń do zwizualizowania, od ilości wprowadzanych poprawek oraz od szybkości podejmowania decyzji przez inwestora.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PROJEKT JEDNEGO POMIESZCZENIA I JAKA TO BĘDZIE CENA

Jak najbardziej można zamówić projekt jednego pomieszczenia lub kilku wybranych. Przy projekcie pojedynczego pomieszczenia cena jest liczona za pomieszczenie i różni się w zależności od wybranego zakresu projektu.

CO JEST POTRZEBNE DO WYCENY

Do wyceny należy podać:

– metraż projektowanej przestrzeni (najlepiej dołączyć rzut lub rysunek odręczny pomieszczenia)

– zakres projektu, (np. czy projekt ma dotyczyć całego domu, tylko łazienki, salonu z kuchnią itp.)

– informację, czy to nowe budownictwo czy stare budownictwo

czy pomieszczenia posiadają jakieś nietypowe rozwiązania (np. skosy, dużo rur w łazienkach)

– oczekiwania co do projektu (np. sama wizualizacja bez rysunków technicznych projekt z rysunkami dla wykonawców, dobór materiałów i akcesoriów do wnętrza z listą zakupów, sam układ rozplanowania mebli)

– czy jakieś pomieszczenia muszą zostać wykonane w tempie ekspresowym? jakie?

– na kiedy przewidywany jest termin realizacji i wejścia ekipy

– oraz opisz swoje wymagania dotyczące przestrzeni

JAK DŁUGO SIĘ CZEKA NA WYCENĘ

Wycena oczywiście jest bezpłatna i nie zobowiązuje do żadnej współpracy. Możesz wysłać te wszystkie informacje mailem na klamczynskawnetrza@gmail.com lub w 5 minut wypełnić formularz szybkiej wyceny, nie musisz się do niego logować!

Czas oczekiwania na ofertę to zazwyczaj jeden dzień roboczy.

AKCEPTUJĘ WYCENĘ, JAKI JEST NASTĘPNY KROK?

Jeśli akceptujesz wycenę wyślij mi potwierdzenie gotowości do rozpoczęcia projektu na maila klamczynskawnetrza@gmail.com, a ja dołączę Cię do platformy, na której będzie prowadzony projekt. Następny mail otrzymasz z platformy Formly.

JAK WYGLĄDA KOMUNIKACJA

Każdy projekt  w Klamczyńska Wnętrza jest prowadzony online poprzez platformę do zarządzania projektami Formly. Po akceptacji wyceny otrzymasz maila z prośba o dołączenie do platformy Formly. Po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do wszystkich udostępnionych przeze mnie materiałów i będziesz mógł dodawać swoje inspiracje, komentarze, pliki. To tu odbywa sie cała nasza konwersacja dotycząca projektu.

W czasie trwania naszej współpracy musimy się też spotkać minimum dwa razy, ale też  zdalnie, przez wideorozmowę. Do każdej rozmowy wysyłam link do GoogleMeet w formie komentarza do harmonogramu. Preferuję tą platformę, ponieważ mam możliwość pokazać Ci mój pulpit, a to w pracy zdalnej jest konieczne.

Dwa pierwsze spotkania są najważniejsze. To na nich analizujemy potrzeby, określmy styl w jakim ma być utrzymane wnętrze. Wybieramy kolorystykę i materiały, jakie mają zostać użyte.

Pierwsze spotkanie następuje ok. tydzień po podpisaniu umowy.

Drugie spotkanie po Etapie I, czyli po stworzeniu modelu 3D i wstępnych wizualizacjach.

Moim zdaniem większa ilość spotkań jest zbędna, ponieważ wszystko mamy już dobrze doprecyzowane i wystarczą komentarze w celu naniesienia uwag, chyba że projekt jest bardzo duży i wymaga szerszego omówienia.

Czas jaki trzeba sobie zarezerwować na spotkania to ok. 3h

CZY MOŻNA SIĘ UMÓWIĆ NA ROZMOWĘ PRZED ROZPOCZECIEM PROJEKTU?

Jak najbardziej! Nawet zalecam. To nic nie kosztuje, a możesz mnie lepiej poznać, zobaczyć czy będziemy pasować do sobie energią, zadać pytania na które nie znalazłes odpowiedzi na stronie.

Na takim spotkaniu pokażę Ci też, jak wygląda projekt na platformie, lista produktów wyposażenia, jak wyglada projekt 3D, na którym będziemy pracować.

CO JEŚLI PROJEKT MI SIĘ NIE SPODOBA?

Jeżeli powiesz mi to po oddaniu projektu to znaczy, że nie byłeś ze mną szczery w 100 % wypełniając ankietę, rozmawiając i akceptując każdy etap projektu. Jest już za późno, żeby cokolwiek zrobić. Taka sytuacja jescze mi się nigdy nie wydażyła.

Jeżeli powiesz mi to na samym początku, to znaczy, że coś przeoczyłam przygotowując model i analizę, ale jest duża szansa to naprawić. Żadko się zdarza, że projekt jest idealny za pierwszym razem. Uwierz mi, zawsze jest coś do porawy. Dlatego masz dwie tury poprawek w Etapie I i II. Pracujemy nad projektem do momentu w którym uznasz, że to jest to i zaakceptujesz dany etap.

Jeżeli projekt jest duży, posiada np. piętro lub na jednym poziomie jest więcej niż 100m2 wtedy dzielę projekt na strefę dzienną i nocną, na parter i pietro i każdy podział ma swoje etapy i dwie tury poprawek.

CZY JEST MOŻLIWA USŁUGA NADZORU?

Nie ma takie możliwości

CZY JEST MOŻLIWY PROJEKT BEZ WIZUALIZACJI?

Jak najbardziej. Jeżeli wystarczające jest dla Ciebie pokazanie zastosowanych materiałów i kolorystyki na modelu 3D.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA SAMEJ WIZUAIZACJI KUCHNI ALBO ŁAZIENKI?

Kuchnia i łazienka są skomplikowanymi pomieszczeniami i sama wizualizacja nie wystarczy do wykonania projektu kuchni czy łazienki.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA SIĘ NA ŻYWO NA BUDOWIE?

Mieszkam za granicą i pracuję zdalnie. Na dzień dzisiejszy w grę wchodzi jedynie spotkanie przez wideorozmowę. Jak najbardziej możesz mi wtedy pokazać swoją budowę.