Wyobraź sobie, że mieszkasz w swoim upragnionym domu z ogrodem. Z dużymi oknami. Pięknie urządzonym wnętrzem, które nie jest tylko zlepkiem i kopią pomysłów z internetu. Ma w sobie to coś, na widok którego wszyscy się zachwycają. Koleżanka zazdrości. Teściowa nie ma do czego się przyczepić.

Ciebie rozpiera duma i radość. Wszystko jest tak, jak sobie wymarzyłaś. Czujesz wdzięczność. Spokój wewnętrzny. Dziękujesz sobie, że pomimo obaw i wątpliwości, podjęłaś dobrą decyzję. Zaufałaś projektantce i jej doświadczeniu. Wbrew wszystkim, którzy mówili, że nikt inny niż Ty, nie jest w stanie zrozumieć potrzeb i urządzić Ci wnętrza.

Ona pomogła odnaleźć się w gąszczu wyposażenia, kolorów, materiałów i mebli. Zapanować nad wieloma pomysłami i budżetem. Wybiła niektóre opcje z głowy, bo albo nie byłyby funkcjonalne, albo przekroczyły budżet. Rozwiała masę wątpliwości, które kotłowały się w głowie. Wskazała inne, bardziej funkcjonalne i sprytne rozwiązania.

Teraz każda rzecz ma swoje miejsce. Wnętrze jest spójnie i pięknie. Harmonijne i wygodnie. Nie brakuje gniazdek w kuchni, nie musisz ciągnąć przedłużaczy, aby podłączyć ozdoby świąteczne. Dom jest dostosowany do całej rodziny. Zadbany w każdym szczególe. Nawet pies i kot mają swoje piękne miejsce, które jest częścią wnętrza, a nie przypadkiem. Mogłaś zobaczyć różne możliwości aranżacji. Oszczędziłaś dużo swojego cennego czasu, energii i niepotrzebnie wydanych pieniędzy.

Chcesz tak samo?

WYCEŃ SWOJE WNĘTRZE

DLACZEGO WARTO


Projektuję dla Ciebie. Organizuję przestrzeń i słucham potrzeb. Projekt jest dopasowany do Ciebie, nie Ty do projektu!

Uważam, że to, czym się otaczasz, ma wpływ na Twoje życie, rozwój i kreatywność.

Nie podążam ślepo za trendami. Projektuję wnętrza świeże, proste i ponadczasowe. Łączę style i zestawiam ze sobą różne materiały. 

Sama jestem inwestorem. Buduję dom, znam dylematy i kompromisy, jakie niekiedy trzeba podejmować w trakcie całego procesu projektowego.

Zawsze doradzę, służę wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie projektu.

Budżet to priorytet i nie musi być wcale duży. 

W każdy projekt wkładam całe swoje serce.