POKÓJ BIUROWY 11,54 m2

WROCŁAW

” dobrze opracowany układ pokoju + pomysł na wkomponowanie tego, co już posiadasz =

piękne wnętrze, które zachwyca od progu”

Weronika szukała osoby, która na niewielkim metrażu 11,54 m2 pokoju stworzy funkcjonalne i estetyczne miejsce do pracy. Spójne z resztą mieszkania, wygospodaruje miejsce na łóżko lub sofę dla gości oraz dodatkowe miejsce na przechowywanie ubrań.Wszystko miało współgrać z kolorystyką reszty mieszkania, które jest urządzone w bieli beżu i różu. Lampą i zasłonami, których nie chciała się pozbywać. Chciała, żeby te elementy wpasowały się w nowy wystrój pokoju. Nie wiedziała, jak to wszystko ze sobą połączyć, aby uzyskać spójne i estetyczne wnętrze, które cieszy oko. Brakowało pomysłu, jak pomieścić wszystko, co chce na tak małej przestrzeni. Trudno jej było to sobie wszystko wyobrazić.

pokój przed

WYZWANIA W USTAWIENIU POKOJU


Przez kilka tygodni pracowaliśmy nad projektem, nieustannie szukając rozwiązań, które spełniałyby wszystkie oczekiwania Weroniki. W rezultacie zdecydowaliśmy się umieścić w jednym rogu pokoju dużą szafę połączoną z biurkiem w kształcie litery L. W przeciwnym duże, tapicerowane łóżko, aby zoptymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni w pokoju.

  • pokój biurowy
  • pokój biurowy, widok na szafę
  • pokój biurowy


Takie ustawienie wymagało odsunięcie mebli od ściany z oknem. Musieliśmy dać przestrzeń zasłonom i grzejnikowi. Szafkę biurową zrobiliśmy płytszą, żeby nie zasłaniała nam okna i możliwości otwarcia go. Dorobiliśmy też kilka gniazdek przy biurku, co niewątpliwie wpłynęło na korzyść i pozwoliło podłączyć drugi komputer na przeciwnej ścianie bez ciągnięcia przedłużaczy od istniejącego gniazdka.

KOLORYSTYKA POKOJU


Pokój został urządzony w kolorach różu, beżu i bieli, które nawiązują do reszty mieszkania. Dopełnieniem całego wnętrza jest tapeta z motywem żurawi, która sprawia, że wnętrze zachwyca od progu. Zauważyłaś, że motyw żurawi pojawia się również na uchwytach do mebli?

  • pokój biurowy
  • pokój biurowy, szafa na zamówienie


Jeśli i Ty stoisz przed podobnym wyzwaniem jak Weronika i szukasz kogoś, kto pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia o idealnym wnętrzu, zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i potrzeb. Nie trać czasu na dalsze poszukiwania-umów się na spotkanie już dziś. Pozwól mi pomóc Ci w osiągnięciu tego, o czym marzysz.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś/abyś omówić szczegóły projektu. Śmiało pisz do mnie. Jestem tu, aby pomóc!


Twoja projektant wnętrz Gosia

UMÓW SPOTKANIE